Tisztelt Álláskereső!

Köszönjük, hogy meglátogatta cégünk honlapját, és mint munkavállaló érdeklődik irántunk.

Aktuális nyitott pozícióink:

Víztechnológiai mérnök tervező

Feladatok:

  • Szennyezett talajvíz tisztítási technológiák előkészítési, tervezési munkája, árazása.
  • A vízkezeléssel kapcsolatos engedélyek elkészítése.
  • A tervezést követő kivitelezési feladatok műszaki megvalósulásának szakmai felügyelete.
  • A víztisztítás üzemeltetési folyamatainak ellenőrzése.
  • Megrendelővel, illetve alvállalkozókkal történő kapcsolattartás.
  • Együttműködés a cég hosszú távú stratégiai terveinek kialakításában adott szakterületen.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki és/vagy környezetvédelmi végzettség.
  • Víztisztítási technológiák átfogó és részletes ismerete.
  • Vonatkozó jogszabályok, technológiák naprakész ismerete.
  • Minimum 5 éves víztechnológiában szerzett munkatapasztalat.
  • Közbeszerzési eljárással kapcsolatos alapismeretek.
  • Erős tárgyalókészség, jó rendszerszemlélet.
  • Agilis, proaktív személyiség.
  • Önállóság, ugyanakkor csapatmunkában való jártasság.
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság.

Előny:

  • Mérnökkamarai tervezői, szakértői, FMV szakterületi jogosultság.
  • Műszaki ellenőri jogosultság.
  • Innovatív technológiai elemek ismerete, vagy alkalmazása.

Amit ajánlunk:

Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.

Belső projekt ellenőrző mérnök

Feladatok:

  • a kármentesítési és építési kivitelezési tevékenység műszaki és pénzügyi ellenőrzése;
  • a projekt műszaki és pénzügyi előrehaladásának nyomonkövetése;
  • terepi ellenőrzési tevékenység végrehajtása;
  • projektdokumentációk minőségbiztosítása;
  • szerződéskötési kontroll ellátása az alvállalkozói szerződések kapcsán;
  • a tevékenység belső előírások szerinti dokumentálása.

Elvárások:

  • okleveles építőmérnök vagy okleveles környezetmérnök végzettség;
  • minimum 3 év igazolt építésvezetői vagy projektvezetői tapasztalat;
  • agilis, proaktív személyiség;
  • komplex problémafeltárás-megoldás képessége;

Előny:

  • környezetvédelmi projektek kivitelezése során szerzett tapasztalat;
  • műszaki ellenőri tapasztalat és/vagy jogosultság;
  • gazdasági-pénzügyi ismeretek, esetleg képzettség.

Munkavégzés helye: Budapest